Biomasaż, Masaż energetyczny

Biomasaż / Masaż energetyczny/Biomasaż Synchroniczny/ Biomasaż kamforowo-rycynowy

Biomasażysta wykonuje zabiegi z zakresu biomasażu w celach relaksacyjnych, profilaktycznych
i biostymulacyjnych, tj. przyspieszających procesy regeneracji psychofizycznej organizmu człowieka; poprzez zabieg umożliwia niezakłócony przypływ energii w celu przywrócenia bioenergetycznej równowagi organizmu.

Wskazania do biomasażu

Do głównych wskazań należą: stres, przemęczenie, nadpobudliwość nerwowa, bóle mięśniowe, zaburzenia krążenia obwodowego na tle czynników stresogennych, stany przygnębienia (apatia), zbyt duże napięcie nerwowe, bezsenność, choroby narządów wewnętrznych na tle stresu, (np. bóle głowy, żołądka), bolesne miesiączki, nerwice typu psychogennego.

Biomasaż również stosowany jest w chorobach cywilizacyjnych, czyli stanach zakłócających normalną równowagę między zdrowiem psychicznym, a fizycznym. Czynniki wpływające na chorobę cywilizacyjną mogą mieć podłoże psychiczne, fizyczne i społeczne. Zbyt duże tempo życia, głównie w dużych miastach, zanieczyszczone powietrze, woda i pożywienie, niewłaściwy sposób odżywiania, hałas, różnego rodzaju używki, nadużywanie leków, pogoń za pieniędzmi i karierą, złe stosunki międzyludzkie powodują, że człowiek XXI wieku jest nieodporny na te zagrożenia.

Biomasaż ma za zadanie przywrócenie sprawności psychofizycznej poprzez tworzenie warunków procesów wypoczynkowych(restytucja), profilaktykę i minimalizacje skutków chorób powstałych w wyniku przeciążeń w pracy zawodowej, sporcie, życiu codziennym.

Biomasaż Synchroniczny

Często realizowany wspólnie przez Elżbietę i Szymona, jest kompilacją zabiegu  polaryzacji organizmu psychofizycznie i biomasażu.

Biomasaż kamforowo-rycynowy; likwidujący blokady i kompleksy

Niezwykle skuteczny biomasaż wykorzystujący kamfore i rycynę dobrane w odpowiednich proporcjach dokonywany w odpowiedni i umiejetny sposób wspiera likwidacje blokad energetyczno-fizycznych i kompleksów z tymi blokadami zwiazanych.

Zapraszamy: 502453243; 668112888