Konchowanie uszu

Konchowanie uszu

Konchowanie metodą Samartha’s – Zabieg trwa ok 30-50 minut (w tym równiez konsultacje zdrowia)

(Oferujemy także – dla grup w całym kraju i w UE – Kurs Konchowania – daje możliwość posiadania w domu „prywatnego, gratisowego lekarza” – czyli siebie i umiejętność stosowania konch – niezwykle pomocne w czasach zmian, stresu, nerwowości.)

Jednym z takich przykładów działania konchowania jest Pan Tadeusz, lat 75. Okazało sie, że na jedno ucho 100% głuchoty, na drugie ledwo słyszał. Proces postepował, lekarz stwierdził – Panie Tadeuszu – w Pana wieku to juz tylko dobry aparat słuchowy. A Pan Tadeusz zjawił sie u nas w Biogabinecie, wykonaliśmy serie zabiegów konchowania – w sumie 12 zabiegów. Od tego czasu Pan Tadeusz, już 80 lat majacy, słyszy znakomocie na oba uszy. Niejeden młodziak może mu pozazdroscić

Konchy – konchowanie uszu


– Skutecznie oczyszcza i leczy uszy i zatoki- leczy stany zapalne zatok 
– Usuwa nieżyty nosa (katar). Jest skuteczne przy infekcjach górnych dróg oddechowych, chronicznym zapaleniu zatok, krtani, nieżycie nosa, katarze siennym, astmie oskrzelowej. 
– Usuwa podrażnienia w uszach i zatokach, leczy większość schorzeń laryngologicznych 
– Usuwa szumy i dzwonienia w uszach oraz poprawia słuch 
– Reguluje ciśnienie śródczaszkowe (w czasie spalania konchy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym (na skutek tzw. efektu komina) i prowadzi do wyrównania ciśnienia zatok i błony bębenkowej. Daje uczucie lekkości w okolicy głowy. 
– Zmniejsza lub usuwa bóle głowy (np. migrenowe) 
– Aktywuje limfę i procesy metaboliczne 
– Przynosi ulgę przy uderzeniach gorąca towarzyszącego menopauzie 
– Uśmierzanie stresów i pobudliwości nerwowej- działa kojąco i regenerująco na układ nerwowy przez co stabilizuje emocjonalnie (usuwa blokady emocjonalne) 
– Usuwa w sposób bardzo delikatny nadmiar woskowiny z ucha 
– Poprawia pracę zmysłów, słuchu, węchu, wzroku, smaku 
– Wzmacnia energię życiową organizmu, poprawia odporność (na małżowinie ucha znajdują się wszystkie najwrażliwsze punkty akupunkturowe- działanie ciepła z konchy stymuluje te punkty) 
– Wpływa na organizm ludzki poprze detoksykację zatok, limfy i systemu nerwowego