Polaryzacja, Zdrowe Polarity

Polarity jako system wyrównywania energii służy do regeneracji sił, tych z poziomu energetyki fizycznej jak i energetyki samej w sobie, jej kolejnych poziomów, które są częścią nas. (W czym pomagamy, nasze spektrum)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie woman-3708735_1920-1024x683.jpg
Energia sama w sobie nie jest ani pozytywna ani negatywna, jest po prostu energią. Natomiast jej przepływ może być zakłócony, poprzez różnego rodzaju blokady, zanieczyszczenia itd…
Polarity służy do przywracania równowagi energetycznej w naszym organizmie, kierowania jej do naturalnych dróg przepływu, usuwania bloków lub wycieków w jej przepływie.
Zaburzenia w przepływie mogą powstać w wyniku napięć fizycznych, emocjonalnych lub też na skutek negatywnych oddziaływań, powszechnie atakujących stresu, strachu i lęków.
Wobec powyższych przywrócenie równowagi energetycznej w naszym organizmie jest absolutnie wskazane i może m.in. odbywać się za pomocą różnych technik – jedną z nich jest Polarity.

(W czym pomagamy, nasze spektrum)

Jednym z bardziej spektakularnych skutecznych działań polaryzacji był zabieg klientki lat 40, której medycyna akademicka powiedziała, ze dzieci mieć nie może i nie będzie. Do tego stwierdzono u niej polipy na narządach kobiecych do natychmiastowego usunięcia operacyjnie. Pani zjawiła sie w naszym Biogabinecie, spolaryzowalismy ją wspólnymi siłami – Elżbiety i Szymona – a jeszcze na odchodne „siła zwierzchnia” kazała potrzymać moją rękę na brzuchu, na wysokości macicy tej Pani. Efekt? Już następnego dnia – na wizycie klientki w szpitalu stwierdzono: Polipy znikły, operacja zbędna, a Pani okazała się być w ciąży

Polarity to kwintesencja dotyku kwantowego.
Znakomicie sie sprawdza m.in. w problemach z zajściem w ciążę czyli tzw niepłodności, wyrównaniem układu hormonalnego, czy regeneracji wątroby i innych organów.

Z uwagi na tkwiącą w dotyku kwantowym ogromną moc stosują go w swojej praktyce bioenergoterapeuci, lekarze, akupunkturzyści i chiropraktycy. Uzdrawianie to jest najbezpieczniejszą, najszybszą i najskuteczniejszą formą pracy z energią, jaką kiedykolwiek wynaleziono. Pozwala korygować skrzywienia kręgosłupa, usuwać stany zapalne, zmniejszać ból, a narządy wewnętrzne przywraca do stanu równowagi. Dotyk kwantowy może pomóc także w wielu innych sytuacjach, np. w uzdrawianiu na odległość, przy problemach emocjonalnych czy w przypadku chorych zwierząt. Jest on nie tylko przełomowym odkryciem, ale także niezwykłą umiejętnością, którą w łatwy sposób może posiąść każdy człowiek. Kwantowa gwarancja zdrowia.

Dotyk kwantowy to metoda uzdrawiania za pomocą energii. Dzięki niemu organizm szybciej zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości – nawet z tych uznanych przez medycynę jako nieuleczalne lub ciężkie do wyleczenia. Kwantowe uzdrawianie jest skuteczną metodą na zmniejszenie, a nawet bezpowrotne uśmierzenie różnego rodzaju bólu. Przyśpiesza także gojenie ran również oparzeniowych. Wspomaga pracę komórek i tkanek przez co wprowadza w osłupienie lekarzy, kręgarzy czy fizjoterapeutów.

Świat oczekuje na przyszłość, w której zapanuje miłość i współczucie. Teraz i Ty możesz się do tego przyczynić.
Przekonaj się o niezwykłej sile kwantowego uzdrawiania.

Zapraszamy, Medycyna Zdrowia, Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, Mistrzowie Bioenergoterapii

(W czym pomagamy, nasze spektrum)