Taoria, Konsultacje, Zakres Uzdrawiania

Konsultacje, wizyty, zabiegi (Czarnków, Wielkopolska)
po wcześniejszym ustaleniu terminu – 668112888; 502453243

Spektrum naszych działań i współpracujących z nami Naturoterapeutów jest bardzo szerokie.  Zakres działań stanowi np. od likwidacji bezpłodności, poprzez odzyskanie słuchu, radzenia sobie z nowotworami, żylakami, otyłością i wieloma innymi stanami chorobowymi po wyprowadzenie ze stanów depresji itd.

Acz nie obiecujemy, że podejmiemy się uzdrawiania każdego z każdej przypadłości.

Konsultacje, zabiegi na odległość:

W związku z tym, iż świat jest jednym oceanem energetyczno-informacyjnym możliwe jest dokonywanie konsultacji i zabiegów na odległość (zdjęcie, telefoniczne, skype, pokój konferencyjny). – Energia zawsze podąża za myślą

Zakres konsultacji:

Niewielu wie, że najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy potęgą myśli i siłą mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki, od pasm, których istnienia nawet w sobie nie podejrzewamy. Wystarczą niewielkie niekorzystne zmiany w osobistych polach energetycznych, by posypało się zdrowie, finanse, relacje z ludźmi, a nawet runęła cała egzystencja. Spektrum naszych działań

Jesteśmy właśnie po to, by wyrównywać te pola, by odzyskiwać utracone pasma, by blokować ich „duszenie”, a także po to, by usuwać kody, które od dziecka uniemożliwiają nam osiąganie sukcesu w wielu obszarach ludzkiego doświadczenia. Jesteśmy po to, by ratować was przed egzystencjalnym krachem, przed niepowodzeniem, przed lękami, przed złymi ludźmi i złymi energiami, przed wszystkim tym, co zamyka wam drogę do szczęścia, także przed chorobami i jakąkolwiek inną zarazą, bo cokolwiek istnieje, może przestać istnieć.

Uzdrawianie obejmuje naprawę: – ciała fizycznego (odzyskanie zdrowia) – ciała energetycznego (w tym poprawę stanu psychicznego) – ciała egzystencjalnego (a więc i poprawę losu) – struktur przestrzennych (otwarte umożliwiają potem realizację dodatkowych celów)  Spektrum naszych działań

Pomagamy między innymi w: odzyskaniu zdrowia fizycznego i utrzymaniu jego dobrego stanu, odzyskaniu zdrowia psychicznego, spokoju i radości życia, odnalezieniu własnej szczęśliwej drogi życiowej.

Jesteśmy Kreatorami podnoszenia wibracji, rezonansu – do poziomu zdrowia, radości, aby umysł, emocje, myśli, psychika złapały komunikację z wyższą energetyką naszego jestestwa.

Czas trwania zabiegu, konsultacji – 30-90 minut, Podejście indywidualne
Ilość zabiegów – w zależności od przebiegu terapii, Podejście indywidualne
Nie gwarantujemy zabiegów każdemu, kto się do nas zgłosi. Jednym z warunków jest chęć współpracy osoby zgłaszającej się, a nie oczekiwanie na załatwienie „problemu” tej osoby przez nas. Wspieramy, podpowiadamy, robimy zabiegi, acz wyznajemy zasadę – „nauczyć kogoś łapać ryby, a nie dawać mu rybę” jest zdrowszym działaniem i długofalowym.

Konsultacje to droga, a  celem uzdrowienie. Pamiętamy o tym, że to klient  podejmuje wyzwanie i działania w celu wprowadzenia zmian  w swoim życiu osobistym czy też zawodowym. Pomagamy wydobyć klientom to co w nich najlepsze, wspieramy ich w indywidualnym rozwoju. W ramach spotkań konsultacyjnych, zabiegów  wspomagamy klienta  na każdym etapie procesu zapoczątkowanego podjęciem decyzji o zmianie i odzyskaniu określonego aspektu jego życia – zdrowia.

Kontakt Konsultacje – 668112888; 502453243 lub kliknij TUTAJ

Biomasaż -> kliknij TUTAJ
Konchowanie uszu -> kliknij TUTAJ
Firewalking Mind -> kliknij TUTAJ
Optymalizacja wagi ciała -> kliknij TUTAJ
Polaryzacja -> kliknij TUTAJ
Kody uzdrawiania -> kliknij TUTAJ
Fizyka świadomości -> kliknij TUTAJ

Cennik -> TUTAJ

Kontakt 668112888; 502453243

Odplątać te zaplątane nitki

Jeden procent może być stu  procentami