Czy Ludzie chcą być Zdrowi, czy tylko udają, że chcą być Zdrowi

Zdrowie Współcześnie, Zagrożenia i Antidotum. Twoje Zdrowie plus.

1) Czy Ludzie chcą być Zdrowi, czy tylko udają, że chcą być Zdrowi czyli pozorowana, udawana aktywność dla Zdrowia.

2) Oraz podpowiedzi na problemy reumatyczne, zwyrodnieniowe

Drogi czytelniku, Dobry Człowieku.

Ad 1) Pytanie z pozoru nielogiczne: Czy Ludzie chcą być Zdrowi czy tylko udają, że chcą. Jestem umocowany w Medycynie Zdrowia stąd moja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: Tak, znakomita większość, nawet nie mając często świadomości o tym, scedowała w dobrej wierze ochronę i dbałość o swoje Zdrowie komuś innemu. Wszystko byłoby ok, gdyby mieć pewność, że temu komuś innemu zależałoby na naszym Zdrowiu bardziej niż na naszej chorobie.

Cóż zatem. Otóż zapomnieliśmy, że Natura dała nam wszystko co jest potrzebne abyśmy Zdrowi byli. Dała nam Zioła, Konopie, Yerba mate, Miody; Dała nam boraks, ziemię okrzemkową, petroleum, sodę oczyszczoną; Dała nam lasy, słońce, wodę… Dała nam możliwość korzystania z tych darów.

Natura jednak nie dała nam urzędników (którzy uzurpują sobie prawo myślenia i decydowania za nas…), firm farmaceutycznych, nie zbudowała granic, podziałów. Acz trzeba przyznać rzetelnie, że szczególnie w tym kuriozalnym okresie plandemii – trochę Ludzi przekierowało zainteresowania swoim Zdrowiem do Natury.

Na kogo cedują Ludzie ochronę i dbałość o nasze Zdrowie? Ano, na sąsiadów, rodzinę, urzędników, tzw służbę zdrowia – lekarzy „tysiąca” specjalności. Swój organizm traktują rozłącznie – zapominają, że organizm stanowi całość, że w tej całości mieszczą się nasze różne organy, a nie odwrotnie. Zapomnieli, że – cytując Hipokratesa – choroba (jeśli już się przytrafi) jest lekarstwem, jest chwilą, w której organizm informuje nas, że coś trzeba w życiu zmienić, zweryfikować, nad czymś popracować. Może wprowadzić więcej radości, uśmiechu, życzliwości, miłości. Może zmienić sposób odżywiania itd. itp. Może wyłączyć TV? I po prostu Uzdrowić się. I już.

ad 2) A co na reumatyzm, na stany zwyrodnieniowe? Przede wszystkim podjąć decyzję, że się samemu przyjrzymy możliwościom, które oprócz już podjętych działań poza Naturą, można zrealizować. Pamiętając, że każdy z nas ma w sobie inny poziom stresu, toksyn, pasożytów, antygenów wokół, żyje w innym środowisku emocjonalnym, ma inne nawyki, zapatrywania itp. Organizm z reumatyzmu, zwyrodnienia należy uzdrawiać dwutorowo – traktując problem z zewnątrz (np. olejek żywokostowy z gojnikiem, zamiennie z maściami konopnym także tymi z cbd, wsparte dmso, kąpiele w soli kłodawskiej zamiennie z solą epsom, okłady z parafiny czy borowinowego błota) oraz od wewnątrz, które jest kluczowym działaniem (ziemia okrzemkowa, wit c, msm, bor z boraksu, a także oczyszczając krew np. sarsaparillą, wykorzystać gojnik, zlikwidować stany zapalne konopnym cbd i cbg, wzmocnić wit D3K2MK7) A także zadbać o właściwie działający żołądek i jelita, również o stan wątroby i popracować nad układem hormonalnym. Szczegóły na Konsultacjach Zdrowia. Zapraszamy. I proszę pamiętać, iż powyższe nie są poradami lekarskimi.

Szymon Spolankiewicz

Konsultacje Zdrowia, Medycyna Zdrowia www.biogabinet.eu. Mistrzowie Bioenergoterapii Elżbieta i Szymon Spolankiewicz; Najzdrowszy Sklep www.taoria.pl, tel 502453243