Czarne złoto Polski, Zdrowie i Piękno w Borowinie.

Zdrowie Współcześnie, Zagrożenia i Antidotum, „Twoje Zdrowie +”; Poradnik Zdrowia, i nie tylko zdrowia, Elżbiety i Szymon Spolankiewicz

Witaj Dobry Człowieku. Wiosna ma to do siebie, że daje nam, w tej naszej trochę kapryśnej strefie pogodowej, różne dary natury. I one ciągle są do dyspozycji, jeszcze nie wszystko nam „uregulowano”. Więc pola, łąki, enklawy zieleni, nieużytków stanowią bogate źródła Naturalnej Apteki.

Są pewne miejsca w naszym kraju, nie tylko wiosną, gdzie rewelacyjnie są zachowane złoża torfowe czyli tzw Czarne złoto Polski, z czego otrzymujemy zdrowotnościową Borowinę. Tu akurat dobrze wesprzeć się gotowymi produktami dostępnymi na rynku m.in. w Bio Sklepie www.Taoria.pl.

Jeśli my, Szamani Pojednania, ośmielamy się mówić czy pisać o cudach natury, zabiegach, ziołach to dlatego, ze sami na sobie je wcześniej sprawdziliśmy, a także sięgamy po wiedzę i doświadczenia, mądrość Słowiańskich Ludów i innych nacji tego świata, a także osiągnięcia naukowe współczesne. Bowiem nie wszystko, co dawniej się sprawdzało we współczesnym świecie też zadziała. Acz jest jedna rzecz, jeden stan, jedne emocje, które zawsze, dawniej i dzisiaj działają cuda – i jest to Radość, taka w sobie, taka w każdej naszej cząsteczce. Mówi Pan/Pani – a z czego tu się radować? Odpowiemy prosto – z cudu jakim jesteśmy i świata wokół, który jeśli go zauważymy nie przez pryzmat codziennej gonitwy, ale poprzez fakt piękna nas i natury, podpowie jak znaleźć Zdrowie ukryte głęboko w nas. Bo kto się raduje ten Zdrowie i Szczęście Buduje!!!

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. To antidotum działało dawniej, a współcześnie podparte nauką, czyni wręcz cuda. Borowiną wspomaga się leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym, np. kąpieli czy okładach, skóra jest gładka jak aksamit. Zabiegi z użyciem borowiny powodują regenerację naskórka i uszkodzonych tkanek, a także zwiększenie ukrwienia skóry. Borowina świetnie się sprawdza w uzdrawianiu kręgosłupa czy przy zapaleniu stawów. Ma pozytywne działanie przy zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, w zespołach bólowych szyjnych, barkowych i lędźwiowych, w obrzękach po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach.

Borowina pomaga w rwie kulszowej, porażeniach i niedowładach, uszkodzeniach nerwów obwodowych oraz np. przy miażdżycowym zwężeniu naczyń. Borowina również jest lekarstwem na wrzody – łagodzi dolegliwości układu pokarmowego: przewlekłe zapalenia jelit, chorobę wrzodową żołądka, stany kurczowe jelita grubego.

Borowina przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Borowina w zabiegach modelujących sylwetkę, likwidujących cellulit oraz rozstępy ma zasadnicze znaczenie odtoksyczniania tkanek objętych cellulitem, a co za tym idzie znacznemu zmniejszeniu skórki pomarańczowej oraz utracie centymetrów poprzez przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka. A np. szampony borowinowe poprawiają krążenie, działają przeciwzapalnie i osłaniająco oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy sprawiając, że włosy stają się mocne, elastyczne i błyszczące, odporne na czynniki środowiskowe.

I proszę pamiętać – Borowina, solanki borowinowe, sole borowinowe, okłady borowinowe, kąpiele borowinowe , zabiegi borowinowe – to jest takie domowe spa, uzdrowisko w domu. Niewielkie inwestycje, a Zdrowie ukryte w Tobie aż będzie podskakiwać z Radości, że dostało szansę się ujawnić.

W razie pytań służymy pomocą i działaniami, także na odległość. Zawsze oczywiście powinno się mieć na uwadze konsultacje u lekarza lub farmaceuty.

Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, Konsultacje i Zabiegi Zdrowia, Masaże, Zabiegi Borowinowe, Konchowanie Uszu, Warsztaty Kreowania Radości, 502453243, www.biogabinet.eu

PS – Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie Szamanka Elżbieta użyła soli z minerałami, z borowiną i rumiankiem do kąpieli. Jest zachwycona, zaskoczona pozytywnie już po pierwszej kąpieli w tym zestawie. Czyli domowe spa i uzdrowisko działa, skóra jak u niemowlaka, co osobiście sprawdziłem (użyta do kąpieli niewielka ilość, a pojemniczek zawiera w sobie aż 550 gram za skromną cenę, czyli że starczy na baaaaardzo długo). I DZIAŁA !!!