Warto i Opłaci się być Zdrowym

Zdrowie Współcześnie, Zagrożenia i Antidotum, „Twoje Zdrowie +”;

Poradnik Zdrowia, i nie tylko zdrowia, Elżbiety i Szymon Spolankiewicz

Witaj Dobry Człowieku, z akcentem na Człowieku. Mamy nadzieje, że spotkało Cię dzisiaj coś miłego, radosnego i że Ty również dałeś/aś komuś Radość, coś miłego.

Zbliża się wiosna, a właściwie już jest. Wiosna, która jest trochę kapryśna – a to potraktuje nas słoneczkiem, ciepełkiem, a to znowu narowiście potraktuje nas wiatrem, wręcz wichurą, zasilając ją jeszcze do tego burzą.

Po okresie, nazwijmy to z dużą dozą ostrożnością, zimy, mamy okres narodzin świata roślin, pierwsze uśmiechnęły się do nas przebiśniegi, ale już kolejne zielone istoty zerkają na nas swoimi listkami, pączkami. Czuje się tę wzbierającą Moc wokół nas, w przyrodzie, a przynajmniej warto, abyśmy ujrzeli ją, tę energię budzenia się, odzyskiwania, kreowania wręcz Mocy Życia w tym, jeszcze istniejącym wokół nas, świecie Roślin. A i zwierzęta dają sygnały, że zbliża się Nowe. Zauważaj to wokół siebie, bo zwróć uwagę, że jeszcze kilka lat temu po przejechaniu autem jakiegoś odcinka drogi, szczególnie późną wiosną, latem, jesienią musieliśmy mocno czyścic autko z przodu od owadów, które znalazły swój koniec na masce naszego auta. Obecnie nie mamy z tym problemu, owadów zdecydowanie mniej, w tym m.in. Pszczół. A skoro owady znikają to jest coś na rzeczy, aby się zastanowić – czy przypadkiem i Ludzie nie znikną z powierzchni Planety. Ale zanim to nastąpi mamy szansę trochę zadbać o siebie. Bowiem dbając o siebie dbamy o Planetę i innych użytkowników tego świata.

W Życiu również, jak zapewne pamiętasz, mamy okresy wiosny, lata, jesieni, zimy, czasami te cztery pory roku przerabiamy kilka razy dziennie. Prawda? A Zdrowie? Nasze Zdrowie? To Ludzkie Zdrowie? Jesteśmy Społeczeństwem, które delikatnie mówiąc – Zdrowym nie jest. Mamy nadzieję, że jesteś tą jednostką, która zalążki Zdrowia jeszcze w sobie pielęgnuje. A uwierz nam – WARTO I OPŁACI SIĘ BYĆ ZDROWYM.

Dzisiaj kilka zdań o Antidotum na dolegliwości, jakim jest bez wątpienia niezwykle skuteczna metoda uzdrawiania – Konchowanie uszu. Skłoniło nas do tego wydarzenie sprzed kilku dni, kiedy ratowaliśmy z bardzo bolesnego zapalenia ucha 17-latka właśnie konchowaniem. O pierwszej w nocy, ale jak trzeba to trzeba. I Tyle.

Konchowanie uszu:

Skutecznie oczyszcza uszy i zatoki – usuwa ich stany zapalne.
– Usuwa nieżyty nosa (katar). Jest skuteczne przy infekcjach górnych dróg oddechowych, chronicznym zapaleniu zatok, krtani, nieżycie nosa, katarze siennym, astmie oskrzelowej.
– Usuwa podrażnienia w uszach i zatokach, leczy większość schorzeń laryngologicznych
– Usuwa szumy i dzwonienia w uszach oraz poprawia słuch
– Reguluje ciśnienie śródczaszkowe (w czasie spalania konchy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym (na skutek tzw. efektu komina) i prowadzi do wyrównania ciśnienia zatok i błony bębenkowej. Daje uczucie lekkości w okolicy głowy.
– Zmniejsza lub usuwa bóle głowy (np. migrenowe)
– Aktywuje limfę i procesy metaboliczne
– Przynosi ulgę przy uderzeniach gorąca towarzyszącego menopauzie
– Uśmierza stres i pobudliwość nerwową – działa kojąco i regenerująco na układ nerwowy przez co stabilizuje emocjonalnie (usuwa blokady emocjonalne)

– Usuwa w sposób bardzo delikatny nadmiar woskowiny z ucha
Poprawia pracę zmysłów, słuchu, węchu, wzroku, smaku
– Wzmacnia energię życiową organizmu, poprawia odporność (na małżowinie ucha znajdują się wszystkie najwrażliwsze punkty akupunkturowe- działanie ciepła z konchy stymuluje te punkty)
– Wpływa na organizm ludzki poprze detoksykację zatok, limfy i systemu nerwowego
– Poprawia pracę zmysłów, słuchu, węchu, wzroku, smaku.
-Wzmacnia i oczyszcza energetykę; każdy następny zabieg oddziałuje na głębsze i subtelniejsze poziomy energetyczne człowieka, oczyszczając w ten sposób z blokad energetycznych, mentalnych.
-Ułatwia rozwój duchowy i osobowy. -Likwiduje nerwice.
-Reguluje problemy trawienne na tle psychosomatycznym.
-Zasila organizm potężną energią uzdrawiającą.

W razie pytań służymy pomocą i działaniami, także na odległość. Zawsze oczywiście powinno się mieć na uwadze konsultacje u lekarza lub farmaceuty.

Elżbieta i Szymon Spolankiewicz, Konsultacje i Zabiegi Zdrowia, Masaże, Masaże przeciwbólowe, Konchowanie Uszu, Warsztaty Kreowania Radości, 502453243, www.biogabinet.eu