O Konchowaniu uszu porada ta, dlaczego i po co

Konchowanie metodą Samartha’s – Zabieg trwa ok 30-50 minut (w tym również konsultacje zdrowia)

(Oferujemy także – dla grup w całym kraju i w UE – Kurs Konchowania – daje możliwość posiadania w domu „prywatnego, gratisowego lekarza” – czyli siebie i umiejętność stosowania konch – niezwykle pomocne w czasach zmian, stresu, nerwowości.)

Jednym z takich przykładów działania konchowania jest Pan Tadeusz, lat 75. Okazało sie, że na jedno ucho 100% głuchoty, na drugie ledwo słyszał. Proces postępował, lekarz stwierdził – Panie Tadeuszu – w Pana wieku to już tylko dobry aparat słuchowy. A Pan Tadeusz zjawił się u nas w Biogabinecie, wykonaliśmy serie zabiegów konchowania – w sumie 12 zabiegów. Od tego czasu Pan Tadeusz, już 81 lat mający, słyszy znakomicie na oba uszy. Niejeden młodziak może mu pozazdrościć

Młodzieniec, lat 18 – potężny, przenikliwy, nie do zniesienia ból ucha, promieniujący na cały organizm – już po jednym podwójnym konchowaniu ból ustąpił, po kolejnych kilku stan zapalny odszedł w niebyt. I do dzisiaj, (6 lat z uchem jest ok – acz profilaktycznie raz na pól roku 3 do 5 zabiegów konchowania jest czynionych)

Maratończyk – 40 km z ułamkiem biegający, (a i super maratony) – przed, a często i po – przynajmniej 2-4-7 zabiegów konchowania. Oczyszczenie, doładowanie, relaks, wzmocnienie energii życiowej organizmu i witalnej, stabilizacja emocjonalna – po prostu Warto i Opłaci się.