* Cytryna na zdrowie, Zadziwiające mrożone cytryny

Cytryna  (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki  rakowe. Jest wiele razy silniejsze niż chemoterapia.

Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? .bo wielkie firmy farmaceutyczne i  laboratoria są  zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów, co  przynosi im wielkie  zyski.

 Zadziwiające są mrożone cytryny  Wielu  zawodowców w restauracjach i miejscach żywienia zbiorowego  używa lub konsumuje  całą cytrynę i nic nie jest wyrzucane.  Jak  zużywać całą cytrynę bez wyrzucania  czegokolwiek?

To proste. Włóż całą umytą cytrynę do zamrażalnika  swojej lodówki. Kiedy jest ona  już zamrożona, weź tarkę i utrzyj na niej całą  cytrynę (nie obieraj skórki) i  posyp tą utartą masą swoje jedzenie (sałatkę, lody,  zupę, dania rybne, mięsne,  sosy, whisky, wino – lista dań jest niekończąca się).

Całe jedzenie zyska  niespodziewanie cudowny smak, którego nigdy wcześniej nie  doświadczyłaś.

Wcześniej myślałaś tylko o soku z cytryny i witaminie C? Nigdy  więcej.

Co jest główną zaletą w jedzeniu całej cytryny inną niż zapobieganie wyrzucaniu jej niezużytej  części i dodawaniu smaku  swoim posiłkom?

Cóż, jak widzisz, skórka cytryny zawiera 5 do 10 razy więcej witamin niż sok z cytryny. I  to właśnie  wyrzucałaś.

  od teraz wykonując tą prostą procedurę z mrożeniem  całej cytryny, ucieraniem jej  i dodawaniem tego do swojego jedzenia czy picia, możesz  spożywać wszystkie  odżywcze składniki i być zdrowsza. Dobre jest także to,  że skórka z cytryny to  zdrowe i odmładzające pożywienie zwalczające także  wszystkie toksyczne elementy  w twoim ciele.

Tak  więc włóż swoją umytą cytrynę do zamrażalnika i dodawaj do jedzenia codziennie. To klucz,  aby twoje jedzenie było  smaczniejsze, a ty żebyś żyła dłużej i była zdrowsza.

Taki jest sekret cytryny.

Teraz możesz pomóc przyjaciołom poprzez poinformowanie ich o korzystnym wpływie cytryny i  jej soku na  zapobieganiu chorobom. To wybornie smakuje, jest miłe i nie  ma skutków  ubocznych, jak chemioterapia

 

(http://www.nano-uzdrawianie.pl/fajne-przepisy/)