* Dlaczego NUTRILITE

Filozofia marki NUTRILITE polega na podejściu „od nasiona do gotowego suplementu diety”, która stanowi harmonijne połączenie pozyskiwanych z natury składników z rozwiązaniami naukowymi. Podczas swojego pobytu z Chinach, co miało miejsce prawie 100 lat temu, Carl Rehnborg, założyciel Nutrilite, dostrzegł, jak ważne jest stosowania diety, której głównym elementem są owoce i warzywa. Rzeczywiste doświadczenia oraz dogłębne badania nad składnikami znajdującymi się w roślinach doprowadziły do stworzenia suplementów diety marki NUTRILITE. W 1934 roku na rynek został wprowadzony pierwszy w Stanach Zjednoczonych multiwitaminowo-multimineralny suplement diety z zawartością fitoskładników.

Posiadająca 80 lat doświadczeń w dziedzinie badań naukowych, NUTRILITE™ to najlepiej sprzedająca się marka preparatów witaminowych i suplementów diety na świecie. (Źródło: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims)

Nauka:
• Z marką Nutrilite współpracuje ponad 150 naukowców, badaczy i specjalistów ds. edukacji, którzy tworzą jeden z największych zespołów w branży.
• Rocznie Nutrilite na całym świecie produkuje ponad 15 miliardów tabletek i kapsułek witaminowo-mineralnych.

Natura:
• NUTRILITE™ jest jedną z wiodących w świecie marek suplementów diety, której producent stosuje
przyjazne środowisku naturalnemu metody uprawy roli.
• Zamiast polegać na szkodliwych pestycydach, herbicydach i nawozach chemicznych, pozwalamy działać naturze.
• Stosowane od ośmiu dziesięcioleci zrównoważone metody upraw roli stanowią integralną część prac rozwojowych związanych z produktami NUTRILITE.
• Zespół Nutrilite udoskonalił działania kontrolne nad produkcją w myśl filozofii „od nasiona do gotowego suplementu diety”, której głównym celem jest zachowanie pełnych właściwości odżywczych roślin oraz zmaksymalizowanie trwałości, skuteczności działania i bezpieczeństwa stosowania produktów NUTRILITE.

Fitoskładniki stanowią różnicę.
• Fitoskładniki to substancje odżywcze pozyskiwane z roślin, które nadają owocom i warzywom żywe barwy.
• Suplementy diety pochodzenia roślinnego zawierają fitoskładniki, które są naturalnymi związkami chemicznymi występującymi w roślinach.
• Zespół Nutrilite, w którego składzie znajduje się ponad 150 naukowców, badaczy i specjalistów ds. edukacji, nieustannie pracuje nad poprawą jakości produktów NUTRILITE.
W celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów, co miesiąc Nutrilite przeprowadza 25 tys. testów. W skali rocznej prowadzonych jest 500 tys. ocen jakości.

Zakupy Nutrilite – TUTAJ